ГРОМАДА ДЯКУЄ ЛЮДЯМ З ВЕЛИКИМ СЕРЦЕМ ЗА ДОПОМОГУ

Дата: 07.04.2020 13:16

Міць і єдність громади, тай держави в цілому, пізнаються лише у важчі часи.

Ось і тепер, окрім війни на сході України, нам усім разом треба боротися ще з одним ворогом – коронавірусом.

На прохання виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади до керівників підприємств, установ, організацій (незалежно від форми власності та підпорядкування), фізичних осіб-підприємців та небайдужих громадян про допомогу у придбанні для КНП Полонської районної ради «Полонська центральна районна лікарня ім. Н.С. Говорун» вкрай необхідного медичного обладнання, засобів індивідуального захисту, медичних препаратів, дезинфікуючих засобів тощо для боротьби із коронавірусом, відразу відгукнулися небайдужі люди.

Так ТОВ «Майдан-Вільський кар’єр» (керівник Кузьменко А.Ю.) виділив 750 тис. грн. на придбання апарату ШВЛ, Західний Кластер Компанії «Кернел» (керівник Огуй О.В.) придбав та передав для районної лікарні 40 захисних медичних комбінезонів та інших засобів індивідуального захисту на загальну суму 24 тис. грн.

На придбання самих необхідних засобів та матеріалів для боротьби з коронавірусом СВК «Лабунський» (керівник Олицький М.В.) виділив – 100 тис. грн., ФГ «Колос» (керівник Скримський Р.Ф.) – 100 тис. грн., ТОВ «Новшляхбуд» (керівник Васильчук О.Д.) – 30 тис. грн., Полонський РЕМ ПАТ «Хмельницькобленерго» (керівник Гладун О.Й.) – 20 тис. грн., ПП «Аграрна компанія-2004» (керівник Лабазюк П.П.) – 20 тис. грн., ПРАТ «Полонське підприємство «Агрохім» (керівник Полюховський В.А.) – 10 тис. грн., ФГ «Прислуцьке» (керівник Білоус М.С.) – 10 тис. грн.,  ФГ «Полонське» (керівник Огойко М.Г.) – 10 тис. грн., ТОВ «Полонський спецкар’єр» (керівник Голощук В.В.) - 10 тис. грн., ФОП Покотилець В.М. – 10 тис. грн.

Також на вказані потреби надали фінансову та матеріальну допомогу ТОВ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП ЛТД» (керівник Шуляк Д.О.), ПП «Мегаполіс – 2006» (керівник Євчук М.Є.), ФГ «Ліона» (керівник Димніч Н.В.), ФОП Писаренко С.М., Сапіга Ю.С., Блонська Т.В., фермери Вельма Ю.П., Ковпак Р.В.

Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ від імені усіх мешканців громади висловлює щиру вдячність усім вище вказаним людям з великим серцем за допомогу.

Окрема подяка очільникам та членам районного благодійного фонду «Твори добро – даруй надію», які одними з перших розпочали роботу по фінансовій та матеріальній підтримці районної лікарні у боротьбі з коронавірусом.

Про усіх хто також приєднається до благодійної справи по підтримці районної лікарні у справі боротьби з коронавірусом буде висвітлено в наступних номерах газети.

Сила в обєднаннні. Разом ми справимося з цим випробуванням.

Фото без описуФото без описуПрацівники КНП Полонської районної ради «Полонська центральна районна лікарня ім. Н.С.Говорун» з вдячністю прийняли матеріальну допомогу від представника Західного Кластеру Компанії «Кернел», керівника відділу соціальної політики Олени Романенко (на фото друга праворуч).

Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ.