Виконавчий комітет
Полонської міської ради територіальної громади
Хмельницька область, Шепетівський район
Офіційний сайт
40220859@mail.gov.ua
тел: 2-01-40; 0979110328

Розпорядження міського голови №116 "Про обмежувальні та інші організаційні заходи в умовах карантину на території Полонської міської ОТГ"

Дата: 03.04.2020 09:47
Кількість переглядів: 2960

Керуючись законом України «Про місцеве самоврядування»,  статтею 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»,  на виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 11 березня 2020 року №211 зі змінами, враховуючи рекомендації розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації «Про організаційні заходи в умовах карантину на території Хмельницької області» від 13.03.2020 року №252/2020-р, з метою запобігання поширенню на території Полонської міської ради ОТГ вказаної респіраторної хвороби та з урахуванням  протокольних рішень позачергових засідань обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзви­чайних ситуацій від 12.03.2020 року №3 та від 27.03.2020 року №7, засідання районної тимчасової протиепідемічної комісії від 23.03.2020 року №3, позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзви­чайних ситуацій від 30.03.2020 року №2 та позачергових засідань комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзви­чайних ситуацій при виконавчому комітеті Полонської міської ради ОТГ від 24.03.2020 року №4, від 27.03.2020 року №5 та від 31.03.2020 року №6:

 

1. На період проведення карантину, встановленого Постановою КМУ від 11 березня 2020 року №211 зі змінами з 17.03.2020 року до 24 квітня 2020 року, на усій території Полонської міської об’єднаної територіальної громади заборонити:.

1) відвідування закладів освіти її здобувачами до 24 квітня 2020 р.;

2) до 24 квітня 2020 р. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

3) до 24 квітня 2020 р. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення (ринків, в т.ч. ринку Полонського РайСТ, мясних павільйонів з продажу мясної продукції на відкритих прилавках, торгівлю з ларьків, лотків, транспортних засобів та причепів, виносну торгівлю, торгівлю з рук тощо, оскільки  в цих місцях не можливе забезпечення та дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів в умовах карантину) крім:

торгівлі продуктами харчування в спеціалізованих та відповідно обладнаних магазинах (керівникам та власникам спеціалізованих та відповідно обладнаних продуктових магазинів, які в звязку із власним розташуванням мають входи з території ринку Полонського РайСТ та виходи на територію ринку, спільно з керівництвом Полонського РайСТ розробити схему доступу покупців до згаданих продуктових магазинів, а також спільними зусиллями, із залученням працівників Полонського РайСТ та працівників згаданих продуктових магазинів, забезпечити чергування на входах до ринку та дотримання покупцями схеми доступу до продовольчих магазинів, які мають входи з території ринку та виходи на територію ринку), пальним на АЗС, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку в спеціалізованих та відповідно обладнаних закладах торгівлі за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів; Фото без опису

провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

4) до 24 квітня 2020 р.:

регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському сполученні, крім перевезення:

- легковими автомобілями;

- службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

- в одному транспортному засобі та автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах, кількості пасажирів, яка одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах, за умови перевезення людей у засобах індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

 

5) до 24 квітня 2020 року:

- перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;

- переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;

- перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;

- відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;

- відвідування спортивних та дитячих майданчиків.

 

 1. Суб’єктам господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської діяльності та страхової діяльності, розташованим на території Полонської міської ОТГ, запровадити режим роботи з розрахунку один відвідувач на 10 кв. метрів площі торгівельного (операційного) залу за умови дотримання дистанції між ними не менше як 2 метри із встановленням спеціальних позначок.

 

 1. Суб’єктам господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами, розташованим на території Полонської міської ОТГ внести зміни в розпорядок роботи закладів на період карантину та обмежити їх роботу до 20.00 год.

 

 1. Попередити керівників підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього розпорядження згідно з чинним законодавством України.

 

 1. Забезпечити неухильне виконання алгоритму запровадження протиепідемічних заходів для запобігання поширенню СОVID-19 та алгоритму першочергових дій територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області із ліквідації можливих ситуацій, пов’язаних з ймовірним та/або підтвердженими випадками гострої респіраторної хвороби СОVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2 (додається).

 

 1. Провести інформаційну роботу з керівниками основних релігійних організацій  щодо можливості переведення служб, мес та служінь у максимально дистанційний варіант та забезпечення виконання Постанови КМУ від 11 березня 2020 року №221 зі змінами.

 

 1. Забезпечити проведення посиленого моніторингу стану захворюваності та контролю виконання санітарно-епідемічних заходів, своєчасне подання голові тимчасової протиепідемічної комісії при облдержадміністрації інформації та пропозицій для прийняття ефективних управлінських рішень.

 

 1. Забезпечити готовність комунальних закладів охорони здоров’я для надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку захворюванню на коронавірус, підтримання необхідного запасу засобів медичного призначення, захисного одягу, засобів захисту органів дихання, профілактичних препаратів, дезінфекційних засобів тощо.

 

 1. Провести відповідну роботу із перевізниками щодо забезпечення довозу на робочі місця працівників об’єктів, вказаних у п.п.3) п.1, працюючих дежслужбовців та працівників органів місцевого самоврядування, працівників правоохоронних органів, шляхом узгодження графіків та маршрутів руху автобусів.

 

 1. В умовах дії обмежень функціонування транспорту з метою надання своєчасної та в повному обсязі медичної допомоги населенню об’єднаної громади, забезпечити своєчасне та безперебійне перевезення до робочих місць працівників закладів охорони здоров’я державної та комунальної форм власності, в тому числі з використанням шкільних автобусів. 

 

 1. Провести роботу з керівниками підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, фізичними-особами підприємцями щодо забезпечення проведення дезінфекції приміщень та територій відповідно до рекомендації ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України».

 

 1. Забезпечити контроль щодо дезінфекції транспортних засобів громадського користування, під’їздів багатоквартирних житлових будинків, зупинок громадського транспорту, тротуарів, прилеглих територій та фасадів будівель у визначених місцях.

 

 1. Скасувати або максимально перевести наради та засідання в телефонний режим або режим відеоконференції та тимчасово припинити особисті прийоми громадян.

 

 1. Запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику.

 

 1. Максимально обмежити пересування громадян між населеними пунктами, а також пересування в громадських місцях без крайньої потреби.

 

 1. Підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованим на території Полонської міської ОТГ, з урахуванням даного розпорядження провести відповідні заходи щодо їх функціонування в умовах карантину.

 

 1. Розпорядження міського голови «Про організаційні заходи в умовах карантину на території Полонської міської ОТГ» від 16.03.2020 року №94/2020-р та «Про додаткові організаційні заходи в умовах карантину на території Полонської міської ради ОТГ» від 19.03.2020 року №99/2020-р. вважати такими, що втратили чинність.

 

 1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Кулінського О.Ю.

 

 

 

Міський  голова                                                              Франц  СКРИМСЬКИЙ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь