Шановні мешканці Полонської міської об’єднаної територіальної громади, які повертаються додому із-за кордону

Дата: 25.03.2020 13:45

У зв’язку із поширенням смертельного коронавірусу на території України звертаємося до вас, шановні мешканці Полонської міської об’єднаної територіальної громади, які повертаються додому із-за кордону з великим та наполегливим проханням, відразу після повернення додому самоізолюватися на період не менше чим 14 діб та негайно повідомити про свій приїзд сімейного лікаря (якщо ж Ви не уклали угоду із сімейним лікарем негайно повідомити про свій приїзд до КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Полонської міської ради Полонської міської ОТГ» за телефоном 3-03-60).

Давайте свідомо усі разом зробимо усе можливе для того, що коронавірус не потрапив на територію нашої громади.

Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ.