Про режим роботи ЦНАПу в умовах карантину на території Полонської міської ради ОТГ

Дата: 22.03.2020 12:49

Керуючись законом України ”Про місцеве самоврядування”, враховуючи рекомендації розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13.03.2020 року №252/2020-р ”Про організаційні заходи в умовах карантину на території Хмельницької області”, статті 30 Закону України ”Про захист населення від інфекційних хвороб”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 ”Про запобігання поширенню на території України корона-вірусу СОVID-19”, з метою запобігання поширенню на території Полонської міської ради ОТГ коронавірусу СОVID-19 та з урахуванням позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзви­чайних ситуацій від 12 березня 2020 року № 3:

1. Внести зміни в графік роботи Центру надання адміністративних послуг, а саме:
    1. призупинити прийом громадян з 19 березня  на період до 03.04.2020 року;
    2. призупинити прийом звернень громадян в четвер з 17.15 до 20.00 год.;
    3. запровадити через кожні дві години провітрювання та вологе прибирання з використанням дезінфікуючих засобів.
  2. Здійснювати проведення консультацій  щодо надання адміністративних послуг в телефонному режимі: 2-01-06 та електронною поштою: cnap_polonne@ukr.net, polonne_reestr_gromada@ukr.net;
  3. Рекомендувати громадянам та юридичним особам подавати документи до Центру надання адміністративних послуг засобами почтового та телекомунікаційного зв’язку (Единий державний портал адміністративних послуг https://my.gov.ua/).
4. Контроль за виконанням  даного розпорядження покласти  на першого заступника Полонської міської  ради ОТГ Кулінського О.Ю.

Міський  голова                                                              Франц  СКРИМСЬКИЙ