Щодо проведення профілактичних заходів для надавачів транспортних послуг, з метою недопущення поширення на території Полонського району захворювання на COVID-19

Дата: 11.03.2020 11:26

З метою організації додаткових заходів з недопущення поширення на території Полонського району захворювання на COVID-19, 11 березня 2020 року в приміщенні виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ завідувачем відділення Полонського районного лабораторного відділення ДУ «Хмельницький ОЛЦ МОЗ України» Аврамчуком В.В., та помічником лікаря-епідеміолога Король Н.Б.  під головуванням   першого  заступника  міського голови  Олега  Кулінського було проведено роз’яснювальну роботу  з перевізниками щодо проведення профілактичних заходів для надавачів транспортних послуг з урахуванням  специфіки їх роботи.