Звіт старости Новоселицького старостинського округу

Дата: 06.03.2020 09:09

04 березня 2020 року відбулися загальні збори громадян Новоселицького старостинського округу, на яких був присутній міський голова Франц Скримський, депутати міської ради Олена Трояк та Лариса Сосун.

Староста Світлана Рибій  звітувала перед присутніми про роботу в 2019 році.

На зборах жителі гостро піднімали питання про збереження громадських пасовищ та виготовлення документації на них, проведення вуличного освітлення, ремонт дорожнього покриття, встановлення та ремонт зупинок, встановлення дитячого майданчика та інше.

В планах старости здійснити реконструкцію ДНЗ «Журавлик» с.Новоселиця, побудова дитячого майданчика, формування зони відпочинку на території Великоновоселицького парку, покращення стану доріг та безпеки пішоходів, влаштування вуличного освітлення по всіх вулицях села, відремонтувати та очистити всі громадські криниці та будівництво водогону, капітальний  ремонт приміщення  Новоселицького СБК. Фото без опису

Наприкінці староста С.Рибій подякувала за довіру і підтримку всім жителям села, керівництву громади та  меценатам.