День визволення від нацистських загарбників у Кустовецькому старостинському окрузі

Дата: 05.03.2020 13:46

5 березня для жителів Кустовецького старостинського округу одна з найбільш визначних дат в історії - День визволення від нацистських загарбників. Цього дня ми згадуємо воїнів визволителів, які 76 років тому заплатили своїм життям за мирне майбутнє для прийдешніх поколінь.

У боях за звільнення сіл Кустівці, Москалівка, Голубча знайшли вічний спочинок 58 воїнів різних національностей.

Пам'ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання і поклали вінки до підніжжя пам'ятника воїнам визволителям. Фото без опису

Жителі громади вдячні всім жителям різних регіонів України де загинули наші односельчани за те,що вони бережуть пам'ять і доглядають могили.

Через 75 років віднайшли та відвідали могилу Бондарука Захара Кузьмовича його син Іван та донька Ніна з сім'ями в с.Соколівка Львівської області.

в.о. старости Кустовецького старостинського округу Анастасія Братасюк