Інформація про заходи у закладах культури Полонської ОТГ щодо Дня вшанування Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2020 13:44

18.02.2020 року

1. Виставка дитячих малюнків «Герої нашого часу» - Прислуцька філія Центральної бібліотеки Полонської МР ОТГ.
2. Урок пам’яті «Слава і сльози України» - Воробіївська філія Центральної бібліотеки Полонської МР ОТГ.
3. Вечір-спомин «Долі Героїв Майдану» - Бражинецька філія Центральної бібліотеки Полонської МР ОТГ.
4. Урок історичної правди «У їхніх серцях жила Україна» - Великоберезнянська філія Центральної бібліотеки Полонської МР ОТГ.
5. Моноскрипт пам’яті «На варті наших душ Небесна Сотня» -  Міська бібліотека №3.

19.02.2020 року

1. Патріотична година «Небесна Сотня – янголи світла» - Центральна бібліотека Полонської МР ОТГ.

20.02.2020 року

13.00 год. -  Година пам’яті - «Небесна сотня – еліта нації» - Будинок культури  Полонської МР ОТГ.

1. Година мужності «Подвиг Небесної Сотні – приклад для нащадків» - Роговичівська філія Центральної бібліотеки Полонської МР ОТГ.
  2. Тематична поличка «Герої не вмирають – вони безсмертні» - Котюржинецька філія Центральної бібліотеки Полонської МР ОТГ.
  3. Тематична експозиція «Шануймо Героїв Майдану» - Кустівецька філія Центральної бібліотеки Полонської МР ОТГ.
  4. Виставка-інсталяція «Ангели пам’яті» - Новоселицька філія Центральної бібліотеки Полонської МР ОТГ.
  5. Година-реквієм «День пам’яті Героїв Небесної Сотні» - Варварівська філія Центральної бібліотеки Полонської МР ОТГ.

21.02.2020

Година пам’яті «І зупинилось серце молоде щоб вічно билось серце України» - Бібліотека для дітей Полонської МР ОТГ.