На Полонщині в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» відкрилось одразу дві поліцейські станції

Дата: 14.02.2020 09:22

Більшість території Полонського району входить до складу двох об’єднаних територіальних громад — Понінківської та Полонської. Відтепер у кожній із них є поліцейська станція.

На Полонщині з’явилися ще дві поліцейські станції, які стануть робочими офісами для поліцейських офіцерів громади. Розташовані вони в селищі Понінка та с. Кустівці Полонської ОТГ.

Понінківська ОТГ є порівняно невеликою — навколо селища об’єдналось ще 6 сіл району. Тут на станції працюватиме два поліцейських офіцери громади.

А от що стосується Полонської ОТГ, то станція у Кустівцях перша — але точно не остання. Адже Полонська громада є однією із найбільших в області. Довкола райцентру тут об’єдналося ще 29 сіл. І загальна кількість населення складає понад 34 тисячі.

— Станція у Кустівцях — дуже важлива. Адже відстань від села до райцентру складає близько трьох десятків кілометрів, — говорить заступник начальника ГУНП в Хмельницькій області Валентин Білянський. — Більше того, це село — своєрідні ворота до Полонського району.

Таким чином, на сьогодні в Хмельницькій області відкрили двері вже 15 поліцейських станцій для майбутніх поліцейських офіцерів громади.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області