Вітаємо з днем народження!!!

Дата: 07.02.2020 14:29

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та міський голова Франц Скримський вітають Почесного громадянина міста Полонне,  завідувача  хірургічним відділенням Полонської районної центральної лікарні ім.Н.С.Говорун, голову профспілкового комітету медичних працівників Полонського району
                              Загоруйка Віталія Михайловича
з днем народження, яке  святкуватиме 8 лютого 2019 року.

Шановний Віталій Михайлович! Хай доля завжди буде щедрою до Вас та збереже міцне здоров’я, дарує безмежне людське щастя, невичерпну енергію, життєве довголіття.

Ваше життя – яскравий приклад того, як треба шанувати людей і працю. Вам є чим пишатися. Ви не змарнували життя і на всіх життєвих дорогах прагнули бути професіоналом, чуйним і турботливим до людей та вміти завжди допомагати.
     Хай джерело людської вдячності за Вашу турботу ніколи не вичерпується, серце наповняється світлом, а здоров’я й сили дарує Всевишній.