До уваги зацікавлених осіб, які мають бажання відкрити або розширити власне виробництво

Дата: 30.01.2020 15:44

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік» щодо забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва» від 14.01.2020 року №436-ІХ, у 2020 році Фонд розвитку підприємництва надаватиме підтримку у вигляді компенсації відсоткової ставки до рівня 5, 7 та 9 відсотків річних за кредитами у гривні.

Програма дасть змогу малим та середнім підприємцям відкривати власну справу. Фото без опису

Впровадження в дію Закону дасть можливість створити додаткові робочі місця, вивести бізнес з тіні, офіційно вести виробничу діяльність та наповнити місцевий бюджет.

Зважаючи на вищевикладене, в зв’язку з надходженням листа Хмельницької ОДА вих.№70/24-14-523/2020 від 29.01.2020 р. щодо надання інформації з переліком  зацікавлених осіб, які мають бажання відкрити або розширити власне виробництво, особам зацікавленим в отриманні підтримки в веденні бізнесу пропонуємо звертатися до виконавчого комітету Полонської об’єднаної територіальної громади. Звернення приймаються до 11.02.2020 р. в письмовій формі та мають містити наступну інформацію:

• прізвище, ім’я та по батькові,
  • адреса проживання,
  • контактні дані (електронна адреса, телефон),
  • напрямок діяльності,
  • фізична особа, ФОП  чи приватний підприємець.

За консультаціями звертайтесь до  виконавчого комітету Полонської об’єднаної територіальної громади (м.Полонне, вул.Лесі Українки, 113, каб.№11).

Начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, регуляторної діяльності та енергетичного менеджменту

Сергійко Тетяна Миколаївна