Кримінальна відповідальність за втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність

Дата: 17.01.2020 15:57

Полонським відділом Шепетівської місцевої прокуратури доведено у суді вину 30-річної місцевої жительки, яка втягнула у злочинну діяльність свою малолітню дитину. Так, у кінці липня 2019 року жінка викрала із вітрини магазину парфуми, та з метою можливого виправдання факту крадіжки, у разі її викриття працівниками магазину, передала їх малолітній дитині, попросивши непомітно винести викрадене з приміщення магазину.

В свою чергу дитина, не розуміючи в силу свого малолітнього віку дійсних намірів матері, заховала указаний флакон парфумованої води за своєю спиною і непомітно пронесла його попри касу магазину та, вийшовши із приміщення магазину, віддала матері викрадені парфуми.

За результатами розгляду кримінального провадження місцевим судом  тридцятирічну матір засуджено до 4 років позбавлення волі та, із врахуванням наявності трьох малолітніх дітей на утриманні жінки, останню звільнено від відбування покарання з умовним терміном.

Прокурор Полонського відділу

Шепетівської місцевої прокуратури А. Карпюк