УВАГА! Закінчення міжнародного фінансування проекту «Прихисток»

Дата: 16.08.2024 14:51

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (далі – Мінреінтеграції) доводить наступне:
На виконання Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року № 333, було запроваджено проект «Прихисток».
Згідно з Угодою між Мінреінтеграції та Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (далі – УВКБ ООН) фінансування проекту «Прихисток» забезпечується УВКБ ООН.

Звертаємо Вашу увагу на те, що фінансування проекту «Прихисток» з боку УВКБ ООН закінчується 31 серпня 2024 року, тобто останнім звітним місяцем надання відповідної компенсації є серпень 2024 року.