Посмертно нагородили Героїв із Полонської громади

Дата: 06.08.2024 16:22

Посмертно нагородили Героїв із Полонської громади сьогодні, згідно Указів Президента України, було вручено ордени «За мужність» ІІІ ступеня рідним та близьким Захисників, що повернулися на щиті: Мосійчук Олександр Вікторович - стрілець-помічник гранатометника, що загинув в бою 13 серпня 2022 року у населеному пункті Піски Донецької області.

Припута Олександр Якович - солдат, водій-радіотелефоніст, який загинув 9 вересня 2022 року у районі населеного пункту Волоська Балаклія Харківської області.

Комісарчук Борис Борисович - солдат, навідник механізованого відділення загинув 14 серпня 2023 року в районі населеного пункту Лиман Перший Куп‘янського району Харківської області.

Бахуринський Володимир Юрійович - номер обслуги зенітно-артилерійського взводу, що загинув 28 лютого 2023 року поблизу м. Кремінна Сєвєродонецького району Луганської області.

Нагороди вручали заступниця голови Шепетівської РДА Ольга Лащ, Т.В.О. начальника другого відділу Шепетівського РТЦК та СП, підполковник Олег Кіт, міський голова Франц Скримський та секретарка Понінківської селищної ради Оксана Стасюк.