До уваги мешканців м.Полонного!

Дата: 24.06.2024 09:18

Полонська дільниця Старокосгянтинівського УЕГГ Хмельницької філії ГОВ «Газорозподільні мережі України» доводить до Вашого відома, що на виконання Правил безпеки систем газопостачання, ст. 19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирному будинку та Типового договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку, протягом липни місяця будуть проводитися роботи з технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж.

м.Полонне вул.Київська      23     03.07.2024 року

м.Полонне вул.Київська      27     04.07.2024 року

м.Полонне вул.Київська      29     05.07.2024 року

м.Полонне вул.Київська      31     08.07.2024 року

м.Полонне вул.Київська    33     09.07.2024 року

м.Полонне вул.Київська      35     10.07.2024 року

м.Полонне вул.Київська      37     11.07.2024 року

м.Полонне вул.Київська      37А   12.07.2024 року

м.Полонне вул.Київська      39     15.07.2024 року

м.Полонне вул.Київська      39А   16.07.2024 року

м.Полонне вул.Київська      41     17.07.2024 року

Зауважимо, що задля безпеки газопостачання та готовності' газових мереж багатоквартирного будинку до надання послуг з розподілу та постачання природного газу співвласники будинку або уповноважена ними особа мають укласти договір на технічне обслуговування таких мереж з оператором газорозподільної системи або іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт. Технічне обслуговування внутрішньо будинкових систем газопостачання здійснюється за рахунок співвласників.

7 грудня 2023 р. набула чинності Постанова ГІКРЕКП від 05.12.23 р. № 2291, якою затверджений типовий договір на технічне обслуговування внугрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку. Цей договір є публічним договором приєднання та не погребує двостороннього підписання письмової форми.

За умовами Типового договору всі балансоутримувачі та співвласники багатоквартирних будинків, які не мають існуючих договорів на ТО, мають подати Оператору ГРМ заяву на приєднання до Колективного договору в особі уповноваженого представника, а ті співвласники багатоквартирних будинків, які не подали заяву, вважаються такими, що автоматично приєднались до типового договору з Оператором ГРМ, на території ліцензійної діяльності якого розташований відповідний будинок.

За Типовим договором ТО будуть виконуватись

• Планове випробування систем на щільність.
  • технічнє обслуговування систем газопостачання (після першого вимикаючого пристрою на газопроводі-вводі до першого вимикаючого пристрою в приміщенні споживача (включно з ним)), запірних пристроїв (які розташовані після першого вимикаючого пристрою на газопроводі-вводі до першого вимикаючого пристрою в приміщенні споживача (включно з ним), газового обладнання призначеного для опалення місць загального користування.
  • Перевірка на герметичність з’єднань газопроводів і газового обладнання.
  • Усунення виявлених витоків газу з повторною перевіркою газових мереж на герметичність.