Відбулась робоча зустріч представників Шепетівського районного сектору № 3 філії Державної установи «Центр пробації»

Дата: 18.06.2024 15:58

18 червня 2024 року відбулась робоча зустріч представників Шепетівського районного сектору № 3 філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області з головним юристом сектору  «Полонське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на тему «Можливості отримання безоплатної правової допомоги особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі».

Під час зустрічі обговорені напрямки роботи та проведення спільних заходів задля того, щоб підвищити правову свідомість та обізнаність громадян, зокрема суб’єктів пробації, надання доступної та якісної безоплатної правової допомоги. Роз’яснено можливості отримання таких видів допомоги як: надання правової інформації, юридичні консультації, складання заяв та інших документів правового характеру допомога в отриманні доступу до безоплатної вторинної правової допомоги.