ОГОЛОШЕННЯ. До відома внутрішньо-переміщених осіб!

Дата: 13.03.2023 15:47

До відома внутрішньо переміщених осіб – матерів малолітніх дітей від 0 до 3 років, а також тих, що мають урологічні хвороби і які проживають на території громади: продовжується здійснюватись видача гуманітарної допомоги: дитячого харчування (від народження і до 1 року, виробник – Польща), дитячих памперсів (№№1, 2, 3, 4, 5, 6, 7), гігієнічних засобів для жінок (лише для матерів малолітніх дітей), урологічних памперсів, прокладок, трусиків, тощо.

Видача вказаних товарів гуманітарної допомоги буде здійснюватись по п’ятницях з 10.00 год. до 16.00. год. (з перервою на обід з 12.00 год. до 13.00 год.) в пункті видачі гуманітарної допомоги Полонської міської ради, який розташований за адресою: вул. Л. Українки, 114 м. Полонне.

За детальнішою інформацією звертатись до чергового в адміністративному приміщенні Полонської міської ради (вул. Л. Українки, 114 м. Полонне).

Виконавчий комітет Полонської міської ради.