Міграційна служба Хмельницької області доєдналась до привітань з нагоди світлого свята, на яке чекає безліч дітей – День святого Миколая

Дата: 19.12.2022 16:41

У цей день здійснюються усі найзаповітніші мрії та побажання, діти отримують щирі емоції радості та прекрасні подарунки.

Працівники Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області привітали маленьких українців з багатодітної родини зі святом та передали їм солодкі гостинці від Святого Миколая. Крім оформлення біометричних документів, діти отримали привітання та насолодились чудовою атмосферою свята.

Нагадуємо, що громадяни мають можливість оформити необхідні біометричні паспортні документи в усіх підрозділах Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області.

Дізнатись інформацію щодо стану оформлення вищевказаних документів можна на офіційному сайті Державної міграційної служби України за посиланням: https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html.