Вакцинуватись проти COVID-19 може кожен охочий.

Дата: 28.07.2021 11:24

21 липня стартував 5 етап вакцинації проти COVID-19. Кожен дорослий може вакцинуватись в пункті щеплення, в центрі масової вакцинації.

Розглядається питання по забезпеченню підвозу людей для здійснення щеплення та охоплення якнайбільшої кількіості населення.

Щодо захворюваності та поширення коронавірусної інфекції за інформацією в. о. генерального директора ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб” Миколи Габрикевича, наразі не спостерігається росту захворюваності, проте після закінчення літнього періоду поширення COVID-19 зростатиме.

Тож масова вакцинація є єдиним методом утримання розповсюдження недуги. Уже з початку кампанії в області проведено більше 134 тисяч щеплень,з яких більше 86 тисяч однією дозою та більше 24 тисяч – двома. На Полонщині щеплено 3658 осіб.

Наразі щеплення населення Полонської міської ОТГ та Понінківської селищної ОТГ проводитиметься вакциною Короновак, а 2 млн 40 доз вакцини Moderna, які отримала Україна від Уряду США через глобальну ініціативу COVAX, щеплюватимуть у центрах масової вакцинації та в організованих колективах мобільними бригадами.

Адреси та графік роботи пунктів щеплення по Полонській міській ОТГ та Понінківській селищній ОТГ:

• Полонська АЗПСМ – понеділок - п’ятниця з 9:30-14:00, м.Полонне  вул.Л.Українки, 177;
  •  Новоселицька АЗПСМ – понеділок - п’ятниця з 9:30-14:00, с.Новоселиця, вул.Соборна, 189;
  • Понінківська АЗПСМ – понеділок - п’ятниця з 9:30-14:00, смт.Понінка, вул. Перемоги 25.

 Тож проявіть громадянську свідомість та зверніться до центрів вакцинації, аби отримати щеплення. Хворобу краще попередити.

 Тільки всі разом, усвідомивши нагальну необхідність щеплень, ми зможемо зменшити важкість перебігу хвороби та подолати пандемію COVID-19.

Завідувач Полонським відділенням

ДУ «Хмельницький обласний центр

контролю та профілактики хвороб МОЗ України»

Аврамчук В.В.