Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 17.05.2021 09:45

З 17 до 23 травня 2021 року за ініціативою ООН по всьому світу відбудеться шостий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Цього року його присвячено темі перевищення швидкості (Managing Speeding) – одній із провідних причин дорожньо-транспортного травматизму.

Основна мета тижня #Love30 – запровадження обмеження швидкості до 30 км/год, щоб це було нормою для міст, селищ та сіл у всьому світі. Безпека міських вулиць – це і про безпечну швидкість, і про безпечну інфраструктуру, і про альтернативні види транспорту, і про безпечну поведінку учасників дорожнього руху тощо.

Заходи будуть відбуватися у два етапи: навесні – з 17 до 23 травня 2021 року та восени – з 15 до 21 листопада 2021 року.

Під час І етапу заплановано проведення:

• Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху на тему «Безпечна дорога додому» у всіх закладах загальної середньої освіти країни та інших інформаційно-просвітницьких заходів, присвячених безпеці дітей на дорозі (матеріали за покликанням);
  • VI щорічного всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт серед дітей та молоді «Безпечна країна» на тему безбар’єрності, зокрема в освітньому середовищі;
  • наукових молодіжних конференцій та семінарів серед студентів закладів профтехосвіти та закладів вищої освіти.

Заходи будуть реалізовані у межах національного проєкту «Безпечна країна» у співпраці з МОН, Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслiдок дорожньо-транспортних пригод» та іншиими ЦОВВ.

Більше інформації щодо заходів Тижня тут.