Проєкт «Купуй Хмельницьке!»

Дата: 29.05.2020 14:14

З метою підтримки місцевих товаровиробників, підвищення їх конкурентоспроможності та збільшення впізнаваності місцевих торгових марок у місті Хмельницький діє проект «Купуй Хмельницьке!».

Проект показав позитивні результати у збільшенні обсягів реалізації продукції місцевих товаровиробників та підвищення соціального іміджу закладів торгівлі, як його учасників.

Облдержадміністрацією спільно з Хмельницькою міською радою планується ребрендинг проекту, розповсюдження його дії на мережу торговельних закладів по усій території області та залучення ширшого кола місцевих товаровиробників.

Участь у проекті можуть взяти заклади торгівлі, які реалізовують продукцію товаровиробників області та готові забезпечити їх маркування особливими орендованими цінниками та воблерами, що будуть надаватись організаторами проекту безкоштовно. Фото без опису

Бажаючим, готових долучитися до проекту, просимо надати до виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної  територіальної громади в термін до 04.06.2020 року наступну інформацію:

• найменування закладу торгівлі,
  • адресу розташування закладу,
  • контактну особу та телефон.

У випадку якщо до проекту бажає долучитись місцевий товаровиробник,  додатково надати інформацію про види продукції, яка виробляється.

Інформацію надати на нашу електронну  адресу: mr_polonne@meta.ua, або на адресу виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, в письмовому вигляді.

Купуючи продукцію обласних товаровиробників, ми допомагаємо нашому бізнесу зберігати робочі місця та сплачувати податки у місцеві бюджети.