A A A K K K
для людей із порушенням зору
Виконавчий комітет
Полонської міської ради територіальної громади
Хмельницька область, Шепетівський район
Офіційний сайт
40220859@mail.gov.ua
тел: 2-01-40; 0979110328

Поради U-LEAD щодо уникнення поширення COVID-19

Дата: 30.03.2020 11:15
Кількість переглядів: 792

Наразі ми переживаєм надзвичайно важкий час в історії. Разом із країнами в усьому світі, Україна переживає кризу у сфері охорони здоров’я, що викликана коронавірусом, який може уразити будь-кого та кожного. Кожен із вас та кожен із ваших співгромадян наразі у ризику. Інколи симптоми проявляють себе підвищенням температури, кашлем та іншими проявами, але інколи, навіть коли симптомів немає, вірус все одно поширюється.

Як ви знаєте, 25 березня 2020 року Прем’єр Міністр України оголосив про продовження заходів щодо зменшення ризиків зараження до 24 квітня. Ці заходи будуть запроваджені в усіх областях України. Ви завжди можете бути в курсі новин за допомогою цього посилання: https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov and https://covid19.com.ua/.

Ми маємо вжити певних заходів, оскільки науковці зазначають, що більше 20% тих, хто вже заражений, потребуватимуть лікування у стаціонарі, та багато з них, на жаль, можуть втратити своє життя. Одним словом, якщо ми нічого не робитимемо, медичні заклади просто не справляться. Це відбувається не лишень в Україні, така ситуація в усіх країнах світу. Доки ми не зробимо певних кроків для покращення ситуації, наслідки для родин, громад, економіки та всього людства можуть бути руйнівними. Без сумніву, це найбільш серйозна загроза здоров’ю людей в усьому світі за останні 100 років.

Поширення коронавірусу COVID-19 є великим викликом для всього українського народу та організацій, і кладе на плечі органів влади велику відповідальність. Ця ситуація лишень загострюється через втрати прибутків та невпевненість у завтрашньому дні, із якими ми всі стикаємось через економічну ситуацію.

Для виконання цього завдання слід розуміти, що інформація - це головне наразі та слід її розповсюдити швидко та відповідально - швидше, ніж сам вірус. Нижче наведені п’ять меседжів для населення, які наразі є критично важливими:

? Запобігання хворобі - тримайтесь на відстані від інших людей, уникайте фізичного контакту при привітаннях (не тисніть руки та не обнімайтесь), мийте руки часто та якісно (водою з милом або використовуйте гель для рук з вмістом алкоголю), також не торкайтесь руками рота, носа та очей (тобто місць, через які вірус може потрапити до вашого організму та заразити вас);

  •  Тримайтесь осторонь кожного, хто кашляє чи чхає (Світова організація охорони здоров’я рекомендує дистанцію мінімум в 1 метр, але 2 метри краще);
  •  Залишайтесь вдома якомога довше, проте фізичні вправи позитивно впливають на здоров’я тіла та розуму (але тримайте дистанцію як мінімум у 2 метри від інших людей) ;
  •  Переконайтесь у тому, що ви та люди навколо вас виконують правила респіраторної гігієни - прикривати рот та ніс ліктем чи серветкою, коли кашляєте чи чхаєте, та одразу викидайте ці серветки (таким чином ви не інфікуєте інших у разі, якщо у вас COVID-19); а також
  •  Звертайтеся до лікаря одразу, як відчули себе погано, та у вас з’явились симптоми інфекції (підвищена температура, кашель, ускладнене дихання).

Звісно, є вірогідність того, що люди досі подорожують або переміщуються між містами, селами та селищами для того, щоб знаходитись ближче до своїх рідних або по роботі. Коли приїжджають нові люди, навіть якщо вони і не нові для місцевої громади, все одно їм необхідно пройти самокарантин задля убезпечення здоров’я інших жителів громади. Звісно, з людьми непросто говорити про самоізоляцію, проте це необхідно; також важливо, щоб родини, друзі та сусіди моніторили ситуацію та підтримували тих, хто знаходиться на самокарантині для забезпечення здоров’я усіх та кожного.

COVID-19 не важливо, кого саме інфікувати. Нам потрібно підтримати та захистити медичних працівників, фармацевтів, працівників служб оперативного реагування та продуктових магазинів, осіб, які займаються перевезеннями, але найбільше вірус вражає людей похилого віку та тих, у кого вже є певні хронічні захворювання (наприклад, цукровий діабет, онкологія, захворювання серцево-судинної системи, астма, проблеми з легенями і т.п.). Такі люди найбільш схильні до ураження вірусом та перебувають у зоні найбільшого ризику, тому і потребують спеціальної уваги.

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь