Звіт старости Роговичівського старостинського округу.

Дата: 10.03.2020 13:10

Минулого тижня на сході сіл жителів Роговичівського старостинського округу звітувала староста Тамара Голота.

На захід запросили голову Полонської ОТГ Скримського Ф.Ф. депутатів міської ради Лідію Савіцьку та Максима Яновера, а також представників ТОВ "Лотівка-Еліт".

Звіт за рік минулий староста Тамара Голота розпочала зі статистичних даних старостинського округу, акцентуючи увагу на демографічній ситуації території. Лише тридцять дошкільнят і майже половина населення пенсійного віку.

Постійно підтримується в належному стані вуличне освітлення, хоча в планах збільшити кількість ліхтарів по території. Неабияка увага приділяється роботі по благоустрою старостинського округу: окультурення центру, кладовища, встановлення огорожі біля будинку культури, грейдерування грунтових доріг.

Допомагають й інвестори: регулярна чистка снігу, нова апаратура для будинку культури, подарунки на новорічні свята для дітлахів, фінансування культурних заходів, ритуальна площадка на кладовищі, облаштовано зупинку, та криниці.

На рік теперішній заплановано облаштуваня для громади сіл Роговичі та Сягрів (місця для проведення різних масових заходів), впорядкування сміттєзвалища, продовження освітлення вулиць, окультурення місця відпочинку в парку та встановлення дитячого майданчика, ремонт підлоги у будинку культури, косметичний ремонт адміністративного приміщення старостинського округу, виготовлення проектно-кошторисної документації на планові об’єкти, ремонт каплички та благоустрій кладовищ. Сприяти кращому соціально-культурному розвитку території Роговичівського старостинського округу, поповненню бюджету, покращення матеріально-технічної бази закладів культури, освіти, охорони здоров’я, покращення інфраструктури території, адже принцип ОТГ- об’єднатись, щоб розвиватись!

Загалом звіт старости Тамари Голоти пройшов злагоджено та організовано і був одноголосно затверджений присутніми.