ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Дата: 28.12.2019 09:24

Виконавчим комітетом Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади розроблено проект регуляторного акта «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок».

Метою прийняття зазначеного рішення є вдосконалення діяльності по конкурсному відбору суб’єктів оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу, розміщені на офіційному сайті виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади (http://pol-otg.gov.ua) в розділі «Регуляторна політика» .

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта надсилаються в письмовому вигляді до 29 січня  2020 року на адресу: 30500, Хмельницька обл., м. Полонне, вул. Лесі Українки, 113,  е-mail: mr_polonne@ukr.net,  телефон (03843) 2-05-46.