A A A K K K
для людей із порушенням зору
Виконавчий комітет
Полонської міської ради територіальної громади
Хмельницька область, Шепетівський район
Офіційний сайт
40220859@mail.gov.ua
тел: 2-01-40; 0979110328

Характеристика територіальних зон міста

Функціональна класифікація територій, типи територіальних зон

            Згідно з ДСТУ-Н Б Б.1-1-12:2011 «Настанова про склад та зміст плану зонування території (зонінг), пропонується наступні основні територіальні зони».

-       невиробничі Г (громадські);

-       житлові Ж;

-       ландшафтно-рекреаційні Р;

-       курортні К;

-       зони транспортної інфраструктури ТР;

-       зони інженерної інфраструктури ІН;

-       комунально-складські КС;

-       виробничі В;

-       сільськогосподарського призначення СВ;

      

НЕВИРОБНИЧІ ЗОНИ Г (громадські).

            Зони загальноміського центру Г-1 Призначається для розташування об’єктів адміністративних будівель органів управління, ділових установ, багатоквартирних житлових будинків, громадських установ та інших багатофункціональних об’єктів, що забезпечують громадські функції загальноміського та регіонального значення.

            Ділові зони Г-2Зона розташування адміністративних, наукових, ділових, фінансових установ, житлових будинків та супутніх до них об’єктів транспортної інфраструктури (місць для паркування транспортних засобів).

            Навчальні зони Г-3Зона розташування об`єктів вищої та середньої освіти. Такі зони встановлюються з метою концентрації освітніх і супутніх до них функції: інформаційних, культурних, оздоровчих, дозвілля.

            Культурні та спортивні зони Г-4 Зони розташування крупних культурно-мистецьких та спортивно – видовищних комплексів, стадіонів, театрів, кінотеатрів, культових споруд.

            Лікувальні зони Г- 5Зони розташування лікарень, станцій швидкої допомоги, поліклінік амбулаторій, аптек.

            Торгівельні зони Г-6 Зони розташування магазинів, торгових центрів, ринків.

 

ЖИТЛОВІ ЗОНИ Ж.

            Садибної забудови Ж-1. Визначена для розташування одноквартирних житлових будинків включно із земельними ділянками та зблокованих одноквартирних житлових будинків на сусідніх земельних ділянках.

            Змішаної багатоквартирної житлової забудови та громадської забудови Ж‑3. Визначена для розташування багатоквартирних (до 9-ти поверхів) житлових будинків, супутніх об'єктів повсякденного обслуговування, некомерційних комунальних об'єктів, а також окремих об'єктів загальноміського та районного значення.

 

ЛАНДШАФТНО-РЕКРЕАЦІЙНІ ЗОНИ Р.

            Зони об’єктів природно-заповідного фонду Р-1. Призначається для забезпечення збереження унікальних природніх ландшафтів з особливими умовами використання.    Мета організації зони полягає у збереженні цінних природних особливостей і ландшафтів; планувальні містобудівні заходи мають здійснюватися з мінімальним впливом на вразливі елементи природного середовища.

            Рекреаційні зони активного відпочинку Р-2.Визначена для виконання активних рекреаційних функцій. До них належать міські території загального користування з відповідними об'єктами для активного відпочинку населення, громадські центри. Ці території мають бути забезпечені високим рівнем благоустрою, належним переліком постійних споруд для активного відпочинку, тимчасових споруд та інших об`єктів супутніх видів активності.

            Рекреаційні зони озеленених територій загального користування Р-3. Визначена для повсякденного відпочинку населення і включають парки, сквери, сади, бульвари, міські ліси, водойми, лугопарки, лісопарки, гідропарки, меморіальні парки.

            Рекреаційні зони обмеженого користування Р-4. Визначена для розміщення дач та колективних садів.

            Зона прибережно-захисної смуги Р-пзс. Пропозиції щодо встановлення природоохоронної території з режимом обмеженої господарської діяльності. Згідно ст. 88 Земельного кодексу України прибережно-захисні смуги уздовж річок та навколо водойм відносяться до земель водного фонду. Користування цими територіями здійснюється з урахуванням вимог щодо охорони річок і водойм від забруднення, засмічення й замулення на санітарних вимог у порядку, що встановлюється Кабінетом Міністрів України.

            Для винесення в натуру території ПЗС необхідне розроблення відповідного проекту землеустрою спеціалізованою організацією.

            Р-3с.  Підзона зелених насаджень спеціального призначення.

Призначаються для розміщення зелених насаджень у санітарно-захисних зонах промислових та комунально-складських підприємств

 

КУРОРТНІ ЗОНИ К.

            Зона санаторіїв  КЛ.

Призначається для розміщення санаторіїв, санаторіїв-профілакторіїв для дорослих, для батьків з дітьми.

            Зона установ відпочинку і туризму КВТ.

Призначається для розміщення санаторіїв, санаторіїв-профілакторіїв для дорослих, для батьків з дітьми.

 

ЗОНИ ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТР.

            Зона транспортної інфраструктури ТР-1, до якоївідноситься смуга відводу залізниці, залізничних та автовокзалів, морських та річкових вокзалів, аеровокзалів, терміналів, транспортних вузлів.

            Зона транспортної інфраструктури ТР-2 до якоївідносяться території вулиць, майданів (в межах червоних ліній).

            Зона транспортної інфраструктури ТР-3 до якоївідносяться території СТО, АЗС, автопарки, гаражі, автостоянки.

 

ЗОНИ ІНЖЕНЕРНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ІН.

            Зони інженерної інфраструктури ІН-1 до них відносяться об'єкти та магістральні мережі електропостачання.

            Зони інженерної інфраструктури ІН-2 до них відносяться об'єкти тепломережі, міжоб'єктних котелень та магістральних мереж: водопостачання, каналізації, зливової каналізації та газопостачання.

 

КОМУНАЛЬНО-СКЛАДСЬКІ ЗОНИ КС.

            Зона розміщення об'єктів 1-го класу санітарної класифікації – КС-1 Зона розташування об’єктів, що потребують встановлення санітарно – захисної зони – 1000 м.

            Зона розміщення об'єктів 3-го класу санітарної класифікації – КС-3 Зона розташування об’єктів, що потребують встановлення санітарно – захисної зони – 300 м.

            Зона розміщення об'єктів 4-го класу санітарної класифікації – КС-4 Зона розташування об’єктів, що потребують встановлення санітарно – захисної зони – 100 м.

            Зона розміщення об'єктів 5-го класу санітарної класифікації – КС-5 Зона розташування об’єктів, що потребують встановлення санітарно – захисної зони - 50 м.

            Зона розташування об’єктів, що не потребують встановлення санітарно-захисної зони, або санітарно-захисна зона знаходиться в межах території підприємства– КС-6

 

ЗОНИ ВИРОБНИЧІ В.

Зона підприємств 1-го класу шкідливості В-1 визначені для об'єктів, що є джерелами забруднення навколишнього середовища і потребують санітарно – захисних зон до 1000м.

Зона підприємств 2-го класу шкідливості В-2 визначені для об'єктів, що є джерелами забруднення навколишнього середовища і потребують санітарно – захисних зон до 500м.

Зона підприємств 3-го класу шкідливості В-3 визначені для об'єктів, що є джерелами забруднення навколишнього середовища і потребують санітарно – захисних зон до 300м.

Зона підприємств 4-го класу шкідливості В-4 визначені для об'єктів, що є джерелами забруднення навколишнього середовища і потребують санітарно – захисних зон до 100м.

Зона підприємств 5-го класу шкідливості В-5 визначені для об'єктів, що є джерелами забруднення навколишнього середовища і потребують санітарно – захисних зон до 50м.

Зона резерву промислових і комунальних територій В-6.

Зона розташування об’єктів, що не потребують встановлення санітарно-захисної зони, або санітарно-захисна зона знаходиться в межах території підприємства– В-7

 

ЗОНИ ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ СВ-1.

Згідно ст. 22 Земельного кодексу України до земель сільськогосподарського призначення належать: сільськогосподарські угіддя (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги); несільськогосподарські угіддя (господарські шляхи і прогони, полезахисні лісові смуги та інші захисні насадження, крім тих, що віднесені до земель лісогосподарського призначення, землі під господарськими будівлями і дворами, землі тимчасової консервації тощо).

 

ЗОНИ ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ СВ-2.

Зони, що використовуються для науково-дослідних, навчальних цілей, ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь