До уваги депутатів Полонської міської ради VIII скликання!

Дата: 03.09.2021 09:42

Керуючись п.п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ст. 46, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження міського голови №169 від 01.09.2021 р.:

Скликати вісімнадцяту чергову сесію Полонської міської ради VIII скликання о 10:00 год. 17 вересня 2021 року в приміщенні малого залу Будинку культури.

На розгляд сесії винести орієнтовний список питань:

1. Про депутатські запити.

2. Звіт про виконання бюджету Полонської міської об’єднаної територіальної громади  за січень-червень 2021 року.

3. Зміни до програми Розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Полонської міської ради на 2021-2025 роки.

4. Зміни до програми   організаційної та фінансової підтримки Телеорганізації "Полонський ТВ-канал” на 2021 рік.

5.  Про внесення змін до бюджету громади на 2021 рік.

6. Про прогноз бюджету Полонської міської  територіальної громади  на 2022-2024 роки.

7. Про затвердження Інструкції  з підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками бюджетних коштів  бюджету Полонської  територіальної громади на 2022 рік з використанням  програмно-цільового методу.

8. Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Полонне тепловодопостачання» на території м. Полонне.

9. Про встановлення тарифів на послуги зі збирання, вивезення  та захоронення твердих побутових відходів на території Полонської міської об’єднаної територіальної громади.

10. Про встановлення мінімальної вартості місячної орендної плати за 1 квадратний метр загальної площі нерухомого майна фізичних осіб з урахуванням місця його розташування та функціонального призначення при передачі в оренду (суборенду) та житловий найм на території Полонської територіальної  громади на 2022 рік.

11. Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на житло.

12. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

13. Про надання дозволу на порушення об’єктів благоустрою.

14. Про присвоєння чи зміну поштових адрес об’єктам нерухомого майна.

15. Про погодження кандидатури на призначення опікуном.

16.Різне.